Dnia 24 lipca 2019 r. na wakacyjne spotkanie z teatrzykiem, książką i zabawą przybyły kolejne dzieci (wraz o opiekunami) spędzające wakacje w naszym mieście.

Teatrzyk Kamishibai zaprezentował bajkę „Mój przyjaciel Kemushi”, z której dzieci dowiedziały się o stopniowym przeobrażaniu się małej gąsienicy w kolorowego motyla.

Po teatrzyku wspólnie czytaliśmy książkę o „Bardzo głodnej gąsienicy”, która opowiada ciekawą i zabawną historię oraz daje możliwość powtarzania i utrwalania dni tygodnia, nazywania i liczenia owoców.

W czasie spotkania był przegląd ciekawych bibliotecznych książek oraz zabawa z chustą Klanzy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w Bibliotece.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]