W dn. 26 listopada, rozpoczęły się Internetowe Spotkania Autorskie Targów Książki Historycznej.

Organizatorzy Targów – Porozumienie Wydawców Książki Historycznej oraz Fundacja Historia i Kultura – wraz z partnerami, proponują zróżnicowany program internetowych spotkań autorskich, podzielony na trzy bloki tematyczne:

Na profilach FB Targów Książki Historycznej i Fundacji Historia i Kultura, a także na stronie internetowej i na kanale You Tube Fundacji zaprezentowanych zostanie ok. 50 rozmów z autorami, w tym także spotkania na żywo. Wszystkie materiały dostępne będą także po zakończeniu emisji.

Wśród gości znajdą się m.in.: Wojciech Brzeziński, prof. Arkadiusz Wagner, Zbigniew Hundert, prof. Piotr Majewski, red. Anna Saciuk-Gąsowska, dr Julia Wrede, prof. Jan Ostrowski, Weronika Szerle, Izabella Maliszewska, Hubert Jando i Aleksander Gosk, prof. Michał Kopczyński oraz Anne Applebaum (PRZEDPREMIEROWO), Marta Grzywacz, Sylwia Chutnik, Wojciech Bonowicz, prof. Grzegorz Kucharczyk i prof. Wiesław Jan Wysocki oraz Grzegorz Bębnik, Piotr Zychowicz i prof. Tomasz Kizwalter.

>>Program Internetowych Spotkań Autorskich TKH

Grafika pochodzi ze stronyhttp://historiaikultura.pl