Zapraszamy seniorów 60+ do udziału w konkursie plastycznym ? „Na szczycie z Wandą Rutkiewicz” ? pod honorowym patronatem Roberta Jakubowskiego Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego.

✅ Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej o tematyce górskiej, inspirowanej osobą i osiągnięciami Wandy Rutkiewicz.

Prace wykonane na kartonie lub płótnie, format nie większy niż A3, dowolna technika malarska: np. ołówek✏️ , pastele, akwarele ?, farba olejna.

➡️Do pracy dołącz karteczkę z danymi: imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy.

Na prace czekamy do 24 czerwca 2022 r.

Zapraszamy serdecznie do udziału
Nagrody czekają ‼️‼️‼️

Szczegóły konkursu⬇️

regulamin konkursu Na szczycie z Wandą Rutkiewicz
Zgoda Wanda Rutkiewicz

Konkurs odbywa się w ramach bibliotecznego projektu „Podróże nie tylko literackie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.