13 maja 2018 r. przy pięknej, słonecznej pogodzie, mieszkańcy Konstantynowa Łódzkiego uczestniczyli w pikniku rodzinnym z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2018.

Był to naprawdę udany i radosny piknik.

W otoczeniu świeżej, wiosennej zieleni i kwitnących rododendronów, w parku miejskim przy Placu Wolności, bawiliśmy się wyśmienicie.

Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta korzystali z wielu atrakcji, zabaw i konkursów.

Oczywiście, jak zawsze podczas miejskiego świętowania, nie zabrakło też Biblioteki.

Stoisko biblioteczne cieszyło się ogromnym powodzeniem – zapraszało najmłodszych uczestników wraz z rodzicami do wesołych zabaw z pacynkami, a malowanie buziaków sprawiało dzieciom wiele radości. Bibliotekarki, niczym dobre wróżki wyczarowywały na dziecięcych buziach kwiatki, serduszka, kolorowe motylki, dinozaury, tygrysy i wiele innych ozdób, zgodnie z życzeniami zainteresowanych.

W podziękowaniu za te czary, biblioteczne wróżki otrzymywały radosne, dziecięce uśmiechy.

Dziękujemy za wspólne świętowanie i zapraszamy do Biblioteki!

Filmik z Pikniku Rodzinnego z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2018