W niedzielne przedpołudnie 17 grudnia 2017 r. młodzi zawodnicy KKS „Włókniarz” wraz z rodzicami, spotkali się na świątecznej zabawie choinkowej, którą przy współpracy m.in. konstantynowskiej Biblioteki przygotował KKS „Włókniarz”.

Na dzieci czekało mnóstwo ruchowych zabaw w postaci figloraju z piłkami, dmuchanych zjeżdżali i wielu innych atrakcji.

Równie atrakcyjne okazało się wspólne ubieranie choinek. Dzieci z pomocą rodziców, pań bibliotekarek oraz seniorów – słuchaczy UTW, własnoręcznie ozdabiały bombki, tworzyły papierowe łańcuchy, mikołaje i inne ozdoby, które pięknie prezentowały się na przystrojonych choinkach.

Było też pisanie listów do Świętego Mikołaja i własnoręczne dekorowanie świątecznych pierniczków.

Bawiliśmy się wesoło, kolorowo i kreatywnie.

Wszystkim udzieliła się świąteczna atmosfera, a niezwykła magia świąt sprawiła, że nasze międzypokoleniowe spotkanie przy choince było wyjątkowe i klimatyczne.