Zapach książkowych nowości wypełnia konstantynowską bibliotekę. To efekt akcji „Twoja książka w naszej Bibliotece”, podczas której mieszkańcy proponowali, jakie nowości mają się pojawić na bibliotecznych półkach.

Teraz na czytelników czekają 53 książki, które zostały zakupione za blisko 1500 zł. Wśród tytułów z literatury pięknej znalazły się  kryminały, powieści obyczajowe, czy historyczne. Polecamy takie nowości, jak: „Lot 202” Remigiusza Mroza, „Zadra” Roberta  Małeckiego, „Prawdziwe kolory” Kristin Hannah,  „Faworyty” Manueli Gretkowskiej, czy „O krok za daleko” Harlana Cobena.  Zapraszamy do biblioteki!

___________________

Od 3 czerwca do 30 listopada 2020  nowości książkowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Konstantynowie Łódzkim będą kupowane w ramach dofinansowania na zakup nowości książkowych z ustanowionego przez rząd RP „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” realizowanego i koordynowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.