Nareszcie wakacje, czas relaksu i zabaw! Oczywiście w bibliotece też można się wyśmienicie bawić! Przekonały się o tym przedszkolaki z Przedszkola nr 1 w Konstantynowie Łódzkim, które 25 czerwca 2018 r. odwiedziły konstantynowską Bibliotekę.

Biblioteczny Teatrzyk Obrazkowy zaprezentował dzieciom interesujące opowiadanie pt. „Mój przyjaciel Kemushi”, o tym, jak mała, niepozorna gąsienica przeobraziła się w pięknego motyla.

W kolejnym przedstawieniu naszego teatrzyku, zatytułowanym „O Panach Palcach”, nauczyliśmy się nazw pięciu naszych palców u rąk, dobrze się przy tym bawiąc.

W drugiej części spotkania głos zabrały biblioteczne książki, prezentując swoich bohaterów i piękne ilustracje. Jedna z nich pt. „Tup, tup! Mały dinozaur” zaprosiła wszystkich do zabawy w naśladowanie, a kolejna „Zgadnij kto?”, zaciekawiła przedszkolaków wcale niełatwymi zagadkami.

Na zakończenie, tak jak zawsze, każdy zarezerwował książkę do wypożyczenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wakacyjnych odwiedzin w konstantynowskiej Bibliotece!

Grupy zorganizowane prosimy o kontakt w celu umówienia zajęć.