Mieszkańcy Konstantynowa Łódzkiego, dzięki projektowi naszej Biblioteki z Budżetu Obywatelskiego 2019 WIELKI ŚWIAT W MAŁEJ BIBLIOTECE, mogli uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. 21 czerwca udaliśmy się do Teatru Muzycznego w Łodzi na koncert Ireny Santor „Jubileusz. Śpiewam czyli jestem”. Artystka obchodzi w tym roku diamentowy jubileusz pracy, co stało się pretekstem dla snucia muzycznych (i nie tylko) wspomnień. Wróciliśmy z piosenkarką do czasów Hanki Ordonówny, pierwszych lat powojennych, zespołu Mazowsze… Gwiazda, wykonując utwory tworzone przez znanych kompozytorów i autorów tekstów, przywoływała wspomnienia nie tylko o minionych czasach, ale przede wszystkim ludziach. Artystka pokazała wspaniały warsztat roztaczając przy tym niesamowity urok osobisty. Zasłużonym brawom nie było końca. Niezapomniane chwile!