Samorząd Konstantynowa Łódzkiego, Miejska Biblioteka Publiczna, Konstantynowski Klub Literacki Constans, miesięcznik „Ex Libris 43bis”, Pub Biblioteka w Łodzi, WiMPB im. J. Piłsudskiego w Łodzi

mają zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie konstantynowskich poetów i ich przyjaciół. Zapraszamy w sobotę, 8 września 2012roku, o godz. 15°°do Pubu Biblioteka w Łodzi ul. A. Struga 7/róg Al. Kościuszki.

W programie:

  • Pamięci Krzysztofa Sołtysiaka wiersze poety w aranżacji muzycznej i wykonaniu Zbigniewa Paprockiego.
  • XII Turniej Jednego Wiersza o „Wieczne Pióro Twórcy” warunkiem udziału jest prezentacja wiersza, który nie był publikowany oraz przekazanie czytelnego tekstu jury.
  • PODRÓŻ POETYCKA 2012- uroczyste ogłoszenie wyników konkursu konstantynowskiego miesięcznika „Ex Libris 43bis” i wręczenie „Wielkiego Biletu”. Wiersze nagrodzone w konkursie PODRÓŻ POETYCKA 2012 przeczytają laureaci.
  • Promocja nowego tomiku „Jesteśmy Constans”. Almanach twórców konstantynowskich- czytają członkowie Konstantynowskiego Klubu Literackiego Constans.
  • Wolna trybuna.

„Poetycki Konstantynów w Pubie Biblioteka” to jedna z imprez przygotowana w ramach Projektu „Łódzkie czyta” i „Jarmarku Wojewódzkiego” organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Łodzi.

obrazek