W dniu 12.06.2012 r. mieliśmy przyjemność  spotkać się ze wszystkimi 137 uczestnikami XVII Miejskiego Bibliotecznego Konkursu Plastycznego na zakładkę do książki. Konkurs nosił tytuł „Strona piąta czy dziewiąta?” O godz. 17:00 sala widowiskowa w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie Łódzkim wypełniła się po brzegi. Naszymi gośćmi byli nie tylko uczestnicy konkursu, ale również rodzice, dziadkowie i przyjaciele.

Nagrody uroczyście wręczali nasi specjalni goście : pani Joanna Bolimowska-Żuberek artysta plastyk oraz pani Mirosława Marszałek przewodnicząca Komisji Kultury przy Urzędzie Miasta w Konstantynowie Łódzkim. Pani Joanna Bolimowska-Żuberek już od lat przewodniczy komisji jury naszych konkursów i dzięki jej wrażliwemu, artystycznemu spojrzeniu udaje nam się docenić i podkreślić talenty plastyczne dzieci i młodzieży. W podziękowaniu za wkład pracy i chęć tworzenia , każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrodę w postaci upominku.

Nagrodą dodatkową dla wszystkich naszych gości był piękny występ artystyczny uczniów z klasy II Szkoły Podstawowej Nr 5, którzy pod kierunkiem pani Joanny Szczepaniak przygotowali barwne widowisko-pantomimę zatytułowaną „Z Calineczką”. Imprezę zakończyliśmy wspólną pamiątkową fotografią i oczywiście zaproszeniem do zwiedzania wystawy zakładek, które tworzą barwną, wesołą galerię pomysłów i pięknie prezentują się w Miejskiej Bibliotece dla dzieci i Młodzieży.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i  zapraszamy do zwiedzania wystawy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Biblioteki dla dzieci i Młodzieży.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z imprezyoraz fotorelacji.

Przyznano 10 równorzędnych nagród:

 

Grupa I klasa 0-1

Oliwia Barylska SP nr 1

Bartosz Grabiński SP nr 1

Joanna Kowalczyk SP nr 1

Natalia Piechota SP nr 5

Anna Wielgus SP nr 1

Grupa II klasa 2-3

Adam Bajer SP nr 5

Amelia Łakomska SP nr 5

Weronika Sterniczuk SP nr 1

Wojtek Sterniczuk SP nr 1

Grupa III klasa 4-6

Dominika Perka SP w Ksawerowie

 

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”8″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]