Razem z dzisiejszym słońcem, bibliotekę odwiedziła kolejna grupa dzieci z konstantynowskiego
Niepublicznego Przedszkola „Pokaż Świat”.
Dzieci w skupieniu wysłuchały ciekawej historii w Bibliotecznym Teatrzyku Kamishibai, po którym wspólnie rozmawialiśmy o sprawiedliwym dzieleniu się posiadanymi rzeczami, czy też „małymi obowiązkami”.
W przeglądzie interesujących książek, najwięcej emocji wywołały pozycje wydane nieszablonowo tj. z ruchomymi elementami lub naśladujące odgłosy przyrody.
Na zakończenie zrobiliśmy biblioteczną burzę mózgów, czyli książkową zgaduj zgadulę.
Dziękujemy za udane spotkanie.
Przyjdźcie, książki czekają na Was!
         Dzisiejsze spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży.

„AKCJA MASZ GŁOS”- zajęcia są prowadzone w ramach pozyskanej darowizny  z Fundacji im. Stefana Batorego