??????? ?????????? ????????? ? ?????????????? Ł?́????? ???????? ?? ??????????? ? ??????̨????? ???????????? ?????????? ???????? ???? ?????!

IBUK Libra to platforma, pozwalająca na czasowy dostęp do książek online, umożliwiająca odczyt książek z konta użytkownika na dowolnym urządzeniu (komputerze, tablecie, smartfonie) z dostępem do internetu.

 

Czytelnicy mogą korzystać z darmowego dostępu do bazy ponad 1800 e-booków. Wśród e-książek znajdują się publikacje z prawa, medycyny, nauk społecznych, nauk ekonomicznych, humanistycznych, technicznych a także z zakresu literatury faktu, literatury pięknej, literatury dla dzieci i młodzieży,  poradniki, słowniki i kompendia.

Aby korzystać z e-booków, wystarczy być zarejestrowanym czytelnikiem MBP w Konstantynowie Łódzkim i zgłosić się po kod PIN niezbędny do założenia konta na platformie. Dzięki niemu użytkownik otrzyma całodobowy dostęp do e-booków.

Kod PIN można uzyskać telefonicznie ? 42 211-15-61
lub pisząc ? e-mail: kontakt@biblioteka.konstantynow.pl

 

www.libra.ibuk.pl

UWAGA! ABY ZALOGOWAĆ SIĘ DO SYSTEMU IBUK Libra KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REJESTRACJA!

Jak zacząć?

  1. Odbierz kod PIN w swojej bibliotece, pisząc na e-mail: kontakt@biblioteka.konstantynow.pl lub dzwoniąc pod nr 42 211-15-61
  2.  Wejdź na: www.libra.ibuk.pl
  3. Zaloguj się i wprowadź kod PIN

Rejestracja: (Rejestracja jest jednorazowa)

  1. Wejdź na: www.libra.ibuk.pl
  2. Kliknij „Zarejestruj się” – w prawym górnym rogu
  3. Wybierz „Moje biblioteki” a następnie „Dodaj bibliotekę”
  4. Wpisz otrzymany kod PIN, a następnie kliknij DODAJ
    (Kod PIN można powiązać z kontem myIBUK tylko raz)

Pomoc:
https://libra.ibuk.pl/#help