𝐌𝐢𝐞𝐣𝐬𝐤𝐚 𝐁𝐢𝐛𝐥𝐢𝐨𝐭𝐞𝐤𝐚 𝐏𝐮𝐛𝐥𝐢𝐜𝐳𝐧𝐚 𝐰 𝐊𝐨𝐧𝐬𝐭𝐚𝐧𝐭𝐲𝐧𝐨𝐰𝐢𝐞 Ł𝐨́𝐝𝐳𝐤𝐢𝐦 𝐳𝐚𝐩𝐫𝐚𝐬𝐳𝐚 𝐝𝐨 𝐤𝐨𝐫𝐳𝐲𝐬𝐭𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐳 𝐧𝐚𝐣𝐰𝐢𝐞̨𝐤𝐬𝐳𝐞𝐣 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐧𝐞𝐭𝐨𝐰𝐞𝐣 𝐖𝐢𝐫𝐭𝐮𝐚𝐥𝐧𝐞𝐣 𝐂𝐳𝐲𝐭𝐞𝐥𝐧𝐢 𝐈𝐁𝐔𝐊 𝐋𝐢𝐛𝐫𝐚!

IBUK Libra to platforma, pozwalająca na czasowy dostęp do książek online, umożliwiająca odczyt książek z konta użytkownika na dowolnym urządzeniu (komputerze, tablecie, smartfonie) z dostępem do internetu.

Czytelnicy mogą korzystać z darmowego dostępu do bazy ponad 1800 e-booków. Wśród e-książek znajdują się publikacje z prawa, medycyny, nauk społecznych, nauk ekonomicznych, humanistycznych, technicznych a także z zakresu literatury faktu, literatury pięknej, literatury dla dzieci i młodzieży,  poradniki, słowniki i kompendia.

Aby korzystać z e-booków, wystarczy być zarejestrowanym czytelnikiem MBP w Konstantynowie Łódzkim i zgłosić się po kod PIN niezbędny do założenia konta na platformie. Dzięki niemu użytkownik otrzyma całodobowy dostęp do e-booków.

Kod PIN można uzyskać telefonicznie 📞 42 211-15-61
lub pisząc 📧 e-mail: kontakt@biblioteka.konstantynow.pl

www.libra.ibuk.pl

UWAGA! ABY ZALOGOWAĆ SIĘ DO SYSTEMU IBUK Libra KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REJESTRACJA!

Jak zacząć?

1. Odbierz kod PIN w swojej bibliotece, pisząc na e-mail: kontakt@biblioteka.konstantynow.pl lub dzwoniąc pod nr 42 211-15-61
  2.  Wejdź na: www.libra.ibuk.pl
  3. Zaloguj się i wprowadź kod PIN