22 stycznia 2019 r. – na dworze duży mróz, który okazał się wcale nie straszny, dla dzielnych przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola „Magnolki” w Konstantynowie Łódzkim, które właśnie w tym mroźnym dniu odwiedziły konstantynowską Bibliotekę dla Dzieci

A w  Bibliotece, tak jak zawsze, przywitały dzieci  piękne, biblioteczne książki, a wesołe kukiełki zaprosiły do zabawy.

Było głośne czytanie, zagadki, przegląd bibliotecznych książek oraz scenki teatralne z kukiełkami. Główną bohaterką naszego spotkania była książka pt. „Jak przetrwasz mroźną zimę kopciuszku”, która opowiedziała dzieciom o leśnych zwierzętach, a następnie zaprosiła wszystkich do zabawy z pacynkami.

Bardzo dziękujemy za to zimowe spotkanie i przypominamy, że w Bibliotece czekają na Was zarezerwowane książki.

Zapraszamy – przyjdźcie po nie razem z rodzicami!