Dyskusyjny Klub Książki przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Konstantynowie Łódzkim przenosi swoją aktywność do sieci i zaprasza na wydarzenie on-line.

Konstantynowska Biblioteka w ramach współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi jest współorganizatorem wyjątkowego spotkania literackiego. Naszym gościem będzie pisarka Ałbena Grabowska, popularna i lubiana przez czytelników autorka takich książek dla dorosłych i dzieci jak: powieść non-fiction „Tam, gdzie urodził się Orfeusz”, kryminału „Ostatnia chowa klucz”, powieści psychologicznej „Coraz mniej olśnień”, cyklu powieściowego „Alicja w krainie czasów”, cyklu książek przygodowych dla dzieci „Julek i Maja” czy bajki terapeutycznej „O małpce, która spadła z drzewa”. Na podstawie Jej sagi „Stulecie Winnych” powstał popularny serial telewizyjny.

Zapraszamy już 26 listopada 2020 roku o godzinie 14.00 na spotkanie on-line https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-albena-grabowska

Prowadzenie: dr Agnieszka Janiak-Staszek, kustosz, moderatorka DKK działającego przy MBP w Konstantynowie Łódzkim.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w województwie łódzkim”. Organizatorami spotkania są DKK działające w wojewódzkie łódzkim oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego.

Aby dołączyć do wydarzenia:
• Kliknij w poniższy link lub skopiuj go do przeglądarki https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-albena-grabowska

• Wpisz Twoje imię
  •  Wpisz Twój adres e-mail

Wszystko czego potrzebujesz to najaktualniejsza wersja przeglądarki Google Chrome, Firefox, Safari, Edge lub Opery.

Jeśli chcesz dołączyć do wydarzenia na urządzeniu mobilnym i posiadasz aplikację ClickMeeting (Android, iOS), nie potrzebujesz linku:
• Wejdź w aplikację.
• Wpisz ID pokoju: 569825163
• Wpisz Twoje imię
• Wpisz Twój adres e-mail

Gotowe!

Zapraszamy i życzymy udanego spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Miejska Biblioteka Publiczna w Konstantynowie Łódzkim

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi