I po balu…Wczoraj dzieci z naszego miasta bawiły się na balu, nawiązującym do tematyki bajek Aleksandra Fredry. Przewijały się zatem motywy zwierząt. A dlaczego akurat Fredro? Otóż w ten sposób nasza biblioteka upamiętnia postać znakomitego pisarza, patrona roku 2023.
Było to jedno z działań w ramach bibliotecznego projektu BIBLIO-FREDRO-TEKA, dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach rządowego projektu „Partnerstwo dla Książki”.
dzieci tańcządwójka dzieci przebranych za sowy dzieci łapią bańki mydlanedziewczynka na tle z napisem "Bal u Hrabiego Fredry" dzieci bawią się w pociągdwie dziewczynki na tle z napisem "Bal u Hrabiego Fredry"dzieci łapią bańki mydlane dziewczynka w bańce mydlanejdzieci przechodzą przez kolorowy tunelmały chłopiec z tatą dziewczynka łapie bańki mydlane dziewczynka wybiera tatuaż dwójka dzieci na tle z napisem "Bal u Hrabiego Fredry"dziewczynka w bańce mydlanej dziewczynka w bańce mydlanej dziewczynka w bańce mydlanej dziewczynka w bańce mydlanej dziewczynka w bańce mydlanej animatorka robi tatuaż brokatowy dziewczynce chłopiec w bańce mydlanej animatorka robi tatuaż brokatowy dziewczynce dziewczynka w przebraniu zajączka w bańce mydlanej dziewczynka w bańce mydlanej dziewczynka w bańce mydlanej