Mamy to! Znów pozyskaliśmy pieniądze dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim. Nasz projekt Biblioteka MA-TEMAT otrzymał dofinansowanie w ramach programu mPotęga organizowanego przez Fundację mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć.

Pozyskana kwota dotacji to 3240 zł (to stanowi całą kwotę projektu, czyli dofinansowanie wynosi 100 %).  Dzięki tym środkom biblioteka przeprowadzi m.in. grę miejską dla dzieci i rodziców „Matematyka pod wodzą Kościuszki”, w ramach działania „Jaskinia matematyka” zakupione zostaną gry matematyczne, powstanie także biblioteczny „Kącik matmaniaka” z nowymi książkami, gdzie najważniejsza będzie oczywiście królowa nauk.

To nie wszystko!

W kategorii dla uczniów klas 4-6 projekt „Biblioteka MA-TEMAT” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim został uznany za jeden z 15 najlepszych w Polsce, jest też jedynym z województwa łódzkiego.  Najwyżej ocenione przez Kapitułę Konkursu projekty mają jeszcze szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowych 5 tys. zł na dowolny cel związany z edukacją matematyczną.

Liczy się każdy głos w internetowym głosowaniu na Nagrodę Publiczności.

Każdy z nas codziennie do 5 lipca 2020 r. może głosować na projekt Biblioteka MA-TEMAT Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim. Głosowanie na stronie: mpotega.pl/glosowanie

Liczymy na wszystkich konstantynowian! Zapraszamy do głosowania!