Gośćmi Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży w dniu 6 października 2021r. była grupa 3-4 letnich „Wiewiórek” ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Konstantynowie Łódzkim.

Zaczęliśmy od rozmowy wprowadzającej dzieci w biblioteczny świat , omawiając zasady zapisu i wypożyczania książek oraz możliwość udziału w projekcie „Mała książka Wielki Człowiek”.

Następnie dzieci, za pomocą bibliotecznego teatrzyku Kamishibai wysłuchały bajki o „Kapryśnych Wróżkach” oraz rozmawiały o wartościowej umiejętności jaką jest chęć pomocy innym.

Był także czas zabawy z książką w Zgaduj-Zgadulę, a także samodzielne oglądanie bibliotecznych książek.

Dziękujemy za udane spotkanie.

Zapraszamy do odwiedzin w bibliotece i po odbiór książek z projektu „Mała Książka Wielki Człowiek”.