PRZYPOMINAMY‼️ Na naszej stronie www.biblioteka.konstantynow.pl jest katalog, z którego łatwo skorzystać pijąc kawę w domowym zaciszu. Zachęcamy do „kopania” w naszych zbiorach online i wybierania interesujących Was książek. Z „namierzonym” tytułem zapraszamy do Biblioteki w realu po odbiór książki. Siedząc w papuciach na wygodnej kanapie możecie też zamówić książki, które w danym momencie nie są dostępne i odebrać po otrzymaniu informacji, że już czekają właśnie na Was.

Jak to zrobić?

➡️Zamówienie składamy wchodząc na stronę www.biblioteka.konstantynow.pl → zakładka KATALOG ONLINE → KONTO → ZALOGUJ SIĘ.
➡️Należy wpisać tytuł poszukiwanej książki w rubryce CO MOGĘ DLA CIEBIE ZNALEŹĆ i kliknąć strzałkę znajdującą się po prawej stronie rubryki.
➡️Wyświetlą się dostępne w bazie Biblioteki egzemplarze z informacją o ich dostępności i ewentualnym terminie zwrotu.
Chcąc zamówić daną książkę należy kliknąć opcję ZAPISZ SIĘ.

Usuwanie zamówień:
➡️Zaloguj się na swoim koncie bibliotecznym j.w. → w sekcji KONTO kliknij OCZEKUJĄCE → wybierz tę pozycję, którą chcesz usunąć i kliknij REZYGNUJĘ → na pytanie: CZY NA PEWNO CHCESZ ANULOWAĆ ZAMÓWIENIE? Kliknij OK. Zamówienie zostanie usunięte.
➡️Zamówienia, które już czeka w Bibliotece na odbiór, nie można anulować samodzielnie, należy się skontaktować z bibliotekarzem.

Do zobaczenia!