Przed nam ferie zimowe – czas relaksu i odpoczynku od zajęć szkolnych.

 

Konstantynowska Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży przygotowała na okres ferii atrakcyjną ofertę zabaw
i zajęć

Najmłodszych mieszkańców naszego miasta zaprosimy do „Kącika zabaw”, w którym na dzieci czekać będą biblioteczne pacynki, koń na biegunach, edukacyjna kostka manipulacyjna oraz interesujące gry planszowe i kolorowanki.

Wszyscy goście biblioteki będą mogli zaopatrzyć się w atrakcyjne nowości książkowe. Zapewniamy, że w księgozbiorze naszej biblioteki, każdy znajdzie coś dla siebie!

Dodatkowo będą prowadzone ciekawe zajęcia  zabawowe dla dzieci w grupach zorganizowanych.

W pierwszym tygodniu ferii ( 13 – 17 stycznia), w zajęciach zabawowych, uczestniczyć będą dzieci
z konstantynowskich szkół, biorące udział w zimowiskach szkolnych.


Drugi tydzień ferii z miejskimi instytucjami kultury

Po raz pierwszy biblioteka wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Konstantynowie Łódzkim organizuje bezpłatne miejskie ferie ( w drugim tygodniu wypoczynku, 20 -24 stycznia). Wszystkie zaplanowane przez nasze instytucje zajęcia będą bezpłatne, a  atrakcji nie zabraknie. Uczestnicy zajęć obejrzą spektakle bibliotecznego teatrzyku kukiełkowego i obrazkowego. Odbędą się  warsztaty teatralne i ekologiczne. Po raz pierwszy zaprosimy na  turniej detektywistyczny, w którym każdy będzie mógł wykazać się spostrzegawczością i logicznym myśleniem.  Nie zabraknie też nauki kodowania i zabaw z robotami oraz emocjonujących gier i zabaw na bibliotecznym Xboxie; dobra zabawa i spora dawka ruchu gwarantowane!

Serdeczne zapraszamy!