6 grudnia to szczególny dzień, w którym wszyscy  Mikołaje, a także ten Święty, obchodzą swoje imieniny. Z tej okazji  Konstantynowska Biblioteka dla Dzieci zaprosiła przedszkolaków z Przedszkola nr 1 w Konstantynowie Łódzkim, żeby razem cieszyć się tym miłym dniem.

 Było dużo zabawy , radości i uśmiechów. Rozmawialiśmy o przygotowaniach do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, no  i oczywiście…. o prezentach. Do zabawy zaprosiliśmy naszego pluszowego, bibliotecznego Mikołaja, któremu zaśpiewaliśmy „Sto lat” oraz pobujaliśmy Go w chuście.

Miłą niespodzianką była wizyta Mikołajów ze Stowarzyszenia „Czuję sercem” w Konstantynowie Łódzkim, którzy jak na Mikołajów przystało, obdarowali wszystkich prezentami.

Dopełnieniem atrakcji tego miłego przedpołudnia był niezawodny teatrzyk kukiełkowy i biblioteczne książki, które tym razem zaprezentowały dzieciom  zimowe  i mikołajowe historie.

Biblioteczny Mikołaj dziękuje naszym gościom za udział w imieninowej imprezie i życzy wszystkim dzieciom wymarzonych prezentów pod choinką!

Link do filmiku ze spotkania:
https://youtu.be/vO5nzPEt67g