Z przyjemnością informujemy, że konstantynowska Biblioteka otrzymała w sierpniu br. od Gminy Konstantynów Łódzki w ramach projektu „Pro-Ekologiczny Konstantynów Łódzki (2017)” 106 nowych książek i 11 gier planszowych o tematyce ekologicznej. Wśród nowości, które otrzymała Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży znajdują się pięknie wydane książki z otwieranymi okienkami, ruchomymi elementami i trójwymiarowymi ilustracjami, przedstawiające wiele fascynujących faktów ze świata przyrody. Nie brakuje również bajek o zwierzętach oraz książek dźwiękowych.

Księgozbiór Biblioteki dla Dorosłych wzbogacił się o takie poszukiwane tytuły jak: „Sekretne życie drzew”, „Duchowe życie zwierząt”, „Kosmos” „Ostatnie dziecko lasu”, „Balią przez Amazonkę” i inne równie ciekawe nowości o tematyce ekologicznej.

Na naszych wakacyjnych gości czekają też atrakcyjne gry planszowe: m.in. „Rancho super farmer”, „Domek na drzewie”, „Dookoła świata z Martyną Wojciechowską” i inne.

Zapraszamy serdecznie do wypożyczeń!

Zadanie pn. „Pro-Ekologiczny Konstantynów Łódzki (2017)” dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi