Miejska Biblioteka Publiczna w Konstantynowie Łódzkim serdecznie zaprasza na cykl warsztatów dla mam i kobiet, które szukają naturalnych metod wsparcia zdrowia swojej rodziny.

Pierwsze spotkanie „Olejki eteryczne – moja domowa apteczka” odbędzie się 4 grudnia 2019 r. o godz. 18.00.

Na spotkaniu dowiesz się m.in.:

-czym są olejki eteryczne,

– w jaki sposób można ich używać i jakie środki ostrożności należy zachować,
– na co zwracać uwagę przy wyborze olejków, by mieć pewność, że są czyste i mają właściwości terapeutyczne,

– które olejki wchodzą w skład tzw. domowej apteczki.

Na kolejnych warsztatach będziemy rozmawiać m.in. o aromaterapii i jej wpływie na emocje, jak radzić sobie ze stresującymi sytuacjami każdego dnia, o dolegliwościach kobiecych a także o tym, jak w łatwy sposób każda z nas może zrobić w domu naturalne kosmetyki, środki czystości i wyeliminować chemię ze swojego otoczenia.

Przedstawimy również niesamowitą technikę aplikacji olejków AROMATOUCH, której działanie potwierdzone jest badaniami klinicznymi. Zabieg też bardzo korzystnie wpływa na nasz organizm m.in. relaksuje, oczyszcza, wspiera odporność i przywraca równowagę a co ważne, dzieci go uwielbiają!
To dobra okazja do spotkania i wymiany doświadczeń.

Warsztaty poprowadzi Marzena Majcherska, mama dwójki dzieci, która w aromaterapii odnalazła rozwiązania dla wielu problemów i dolegliwości swoich dzieci, a także odkryła, że dzielenie się swoimi doświadczeniami daje wiele satysfakcji i możliwości nawiązywania wspaniałych relacji z ludźmi. Konsultacji w zakresie zdrowia udzieli również Pani Doktor Anna Kalinowska, zwolenniczka natury i zdrowego stylu życia.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.
Nr tel.: 607 170 526 lub 663 200 455 lub 42 211 16 51, e-mail konmbp@interia.pl

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy!