Już wiemy jak będzie wyglądał świat za 100 lat !!!

     15.06.2011r. zaprosiliśmy wszystkich 103 uczestników XVI Miejskiego Bibliotecznego Konkursu Plastycznego pt.”Świat za 100 lat” do Miejskiego Ośrodka Kultury na uroczystość wręczenia nagród i podziękowań .


      Na wstępie nasi goście obejrzeli przedstawienie w wykonaniu dzieci z klasy „0 ” Szkoły Podstawowej Nr 1 pt.  „Kolorowe sny” Było naprawdę wesoło i kolorowo.

     Wreszcie nadeszła długo oczekiwana chwila ogłoszenia wyników konkursu. Nagrody i dyplomy wręczała laureatom pani Joanna Bolimowska – Żuberek. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali podziękowania i upominki. Oglądając prezentację multimedialną wszystkich prac dowiedzieliśmy się co nas czeka w przyszłości.  Okazało się, że nasz świat za 100 lat kryje  wiele niespodzianek i tajemnic. Zapraszamy zatem do przyjrzenia mu się z bliska. Wystawę wszystkich prac można obejrzeć w naszej bibliotece. Serdecznie zapraszamy i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom.

Laureaci: 

  • Grand Prix –  Angelika Kołodziej

Grupa I  Przedszkole i kl. 0-1 Szkoły Podstawowej:

  • Miejsce I Aleksandra Kaczmarek
  • Miejsce II egzekwo-  Martyna Jakubowska  i  Gabrysia Przyrowska

Grupa II kl. 2-3 Szkoły Podstawowej:

  • Miejsce I Magdalena Augustyniak

Grupa III kl. 4-6 Szkoły Podstawowej:

  • Miejsce I Karolina Kuklińska
  • Nagroda za wizję przyszłości-  Daniel Budziarek

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”7″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]