Wersy, strofy i rymy, czyli robocze spotkanie Konstantynowskiego Klubu Literackiego „Constans” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Konstantynowie Łódzkim.

Prace nad tomikiem trwają. Konstantynowscy poeci spotkali się w atmosferze wielu śmiechów i radości by dokonać wyboru wierszy do tomiku oraz omówić koncepcje dotyczące opracowania całościowego zbliżającego się almanachu podsumowującego 20 lat pracy i uczestnictwa w Klubie Constans.

Do tej pory ukazało się już kilkanaście tomików autorstwa konstantynowskich poetów.

Zainteresowanych twórczością Constansu i poetów należących do Klubu zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim.

Dofinansowano ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego.

Organizatorzy: Łódzki Dom Kultury Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego i Miejska Biblioteka Publiczna w Konstantynowie Łódzkim.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”14″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]