Podczas święta miasta w dniu 4 września 2021r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom Miejskiego Konkursu Plastycznego pt.: „Mój przyjaciel ROBOT”, zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną dla Dzieci i Młodzieży w Konstantynowie Łódzkim, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Konstantynowa Łódzkiego.

Mimo trudnego czasu związanego z towarzyszącymi nam obostrzeniami, wpłynęły fantastyczne prace,
bardzo kreatywne i pomysłowe. Wybór najlepszych był naprawdę trudny!

Dyplomy i nagrody wręczali Dyrektor MBP Anna Walczak oraz Burmistrz Miasta Konstantynowa Łódzkiego Robert Jakubowski.

W grupie wiekowej 3-5 lat Nagrodę główną otrzymała:

BRZOZOWSKA HANNA

wyróżnienia otrzymali:

TALAREK JADWIGA
GRZEGORCZYK LEON

Podziękowania otrzymali:

1. BĘBENISTA LENA
  2. GRUSZCZYŃSKI ADAM
  3. KAŹMIERCZAK SZYMON
  4. KOSTRZEWSKI MIKOŁAJ
  5. KRASZULA ŁUCJA
  6. LOBKA ANIELA
  7. MACHOWIEC LAURA
  8. ROMANOWSKA NATALIA
  9. TALAREK WITOLD

W grupie wiekowej 6-10 lat Nagrodę główną otrzymała:

WOJCIESZEK LENA

wyróżnienia otrzymali:

STACHURSKA GABRIELA
STASIAK MAKSYMILIAN

Podziękowania otrzymali:

1. GRZEGORCZYK TYMON
  2. JAWORSKA WIKTORIA
  3. KEMPA BORYS
  4. KOSTRZEWSKA MARCELINA
  5. KUDRA ANTONI
  6. LEFIK IWONA
  7. MUSZYŃSKI FILIP
  8. PAŁASZ MATEUSZ
  9. RZETELSKI ALEKSANDER
  10. STACHURSKI OLIWIER        Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział
    w Miejskim Konkursie Bibliotecznym i życzymy wielu sukcesów przy tworzeniu kolejnych

prac plastycznych.

Nagrody zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta Konstantynowa Łódzkiego Pana Roberta Jakubowskiego oraz Marszałka Województwa Łódzkiego Pana Grzegorza Schreibera.