Dyskusyjne Kluby Książek działające w Łodzi i województwie łódzkim regularnie prowadzą spotkania autorskie online. Tym razem takie spotkanie poprowadzi nasza biblioteka, a gościć będziemy Annę Dziewit-Meller i Justynę Sobolewską, autorki książki „Stówka. Przeczytaj to jeszcze raz”. Będzie to spotkanie przedpremierowe, gdyż książka ukaże się 19 maja.
Anna Dziewit-Meller – pisarka i dziennikarka. Zadebiutowała w 2006 r. książką „Głośniej! Rozmowy z pisarkami” napisaną wraz z Agnieszką Drotkiewicz. Anna Dziewit-Meller ma w swoim dorobku również powieści oraz książki podróżnicze, m. in. „Od jednego Lucypera” i „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji”.
Justyna Sobolewska – krytyczka literacka i dziennikarka. Jest współautorką książki „Jestem mamą”, autorką zbioru esejów „Książka o czytaniu” i autorką biografii Kornela Filipowicza „Miron, Ilia, Kornel. Opowieść biograficzna o Kornelu Filipowiczu”.
Serdecznie zapraszamy do udziału online. Wystarczy dzisiaj o godz. 14.00 kliknąć link https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z…