Miejska Biblioteka Publiczna w Konstantynowie Łódzkim serdecznie zaprasza na warsztaty z aromaterapii „Zawsze młoda”. Jest to kolejne spotkanie z dr Anną Kalinowską, która zachęca do stosowania starych, tradycyjnych, naturalnych metod leczenia i profilaktyki olejkami eterycznymi. Zbliżający się Dzień Matki jest okazją do robienia prezentów, dlatego zapraszamy Panie na darmowe szkolenie we wtorek 21 maja o godz. 18.00 (II piętro Biblioteki). Każda z uczestniczek otrzyma serum i pastę, przygotowane podczas spotkania.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się do Biblioteki osobiście, telefonicznie (663 200 455, 042 211 16 51), mailowo: konmbp@interia.pl lub przez facebooka.

Zapraszamy!