Miejska Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży w Konstantynowie Łódzkim  serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom Bibliotecznego Konkursu Plastycznego  pt.„Książka z uśmiechem – polecam”  za piękne prace plastyczne, które wpłynęły na konkurs. 

Jest ich aż 127! Cieszymy się, że konkurs biblioteczny ma już swoją tradycję w naszym mieście i od lat niezmiennie wzbudza zainteresowanie młodych konstantynowian. Jednocześnie informujemy, że impreza finałowa konkursu odbędzie się we wrześniu 2017 r. O dokładnym terminie poinformujemy każdego z uczestników w indywidualnym zaproszeniu.

Z góry dziękujemy za cierpliwość i zapraszamy na wystawę prac konkursowych, którą można zwiedzać w Miejskiej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży w godzinach pracy  biblioteki.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”5″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]