Dzień Dziecka, to piękne święto życzeń, prezentów i niespodzianek dla wszystkich dzieci.

Właśnie w tym miłym dniu Miejska Biblioteka Publiczna dla Dzieci i Młodzieży w Konstantynowie Łódzkim zaprosiła wszystkich 43 uczestników XIX Miejskiego Bibliotecznego Konkursu Plastycznego pt.  „Uwaga, wciągająca książka!” na uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom.

Spotkanie odbyło się w dniu 1 czerwca 2014 r. na stadio

nie KKS „Włókniarz” podczas Miejskiego Festynu z okazji Dnia Dziecka .

Jury konkursu pod przewodnictwem pani Grażyny Cicherskiej – nauczycielki plastyki z Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Konstantynowie Łódzkim oceniło prace w 3 grupach wiekowych i przyznało 11 równorzędnych nagród głównych oraz 4 wyróżnienia.

Laureaci konkursu zostali uhonorowani nagrodami książkowymi oraz dyplomami, a wszyscy uczestnicy w podziękowaniu za udział w konkursie otrzymali upominki.

Prace konkursowe są wyeksponowane na wystawie w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i  zapraszamy do zwiedzania wystawy prac od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży.

Przyjdźcie i zobaczcie, która książka jest naprawdę „wciągająca”!

Uważajcie, może was również „wciągnąć”!

Nagrody otrzymali:

Eliza Adamska SP 5