Miejska Biblioteka Publiczna w Konstantynowie Łódzkim serdecznie zaprasza na kolejne wydarzenie w ramach projektu „Wielki Świat w Małej Bibliotece” (Budżet Obywatelski 2019). 9 października o godz. 15.00 będziemy gościć na wykładzie otwartym Uniwersytetu Trzeciego Wieku Romualda Koperskiego. Słynny podróżnik, przewodnik po Syberii, pionier wypraw samochodowych po rozległych terenach Syberii, pilot samolotowy I klasy, pisarz, dziennikarz reportażysta, fotograf, myśliwy, nurek oraz muzyk pianista w jednej osobie zabierze nas w podróż po Syberii. Prelekcja „Syberia wzdłuż i wszerz”  odbędzie się w ramach wykładów dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku ale zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno seniorów jak osoby pracujące i młodzież.

Spotykamy się w środę 9.10.2019 o godz. 15.00 w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Łódzka 28)