W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Konstantynowie Łódzkim rusza kontynuacja tegorocznej akcji „Twoja książka w naszej Bibliotece”.

O tym, jakie nowości pojawią się w bibliotece zdecydują konstantynowianie.

W tym tygodniu (8.06-10.06.2020) na profilu facebookowym MBP mieszkańcy zostali zapytani, o to jakie nowości wydawnicze zgłaszają do zakupu zarówno z literatury dla dzieci, jaki i dla dorosłych.
Po raz kolejny w tym roku zapraszamy naszych czytelników do zgłaszania propozycji tytułów książek do zakupu przez MBP w czerwcu 2020 roku. Od 3 czerwca do 30 listopada 2020 nasze biblioteczne nowości książkowe będą kupowane w ramach dofinansowania na zakup nowości książkowych z ustanowionego przez rząd RP „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” realizowanego i koordynowanego przez Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego.

Termin zgłoszeń Czytelników na zakup nowości upływa
w poniedziałek 15 czerwca 2020 r.

Po tej dacie ruszy procedura zakupowa. Chcemy by pierwsza partia nowych książek trafiła do naszych Czytelników jeszcze przed wakacjami – wyjaśnia Anna Walczak, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim.
Swoje propozycje czytelnicy mogą zgłaszać do poniedziałku 15 czerwca 2020 bezpośrednio podczas wizyty w bibliotece a także poprzez profil facebookowy MBP lub pocztą elektroniczną:
dyr.mbp@gmail.com