Choć lato jeszcze w pełni, to niestety, wakacje pomału dobiegają końca.

Kończy się również cykl wakacyjnych spotkań „Biblioteka z bajką czeka”

Przez całe wakacje w wesołych zabawach z książkami, teatrzykiem i pacynkami, beztrosko bawili się w konstantynowskiej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży, najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, razem ze swoimi rodzicami i dziadkami.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom bibliotecznych spotkań, za wspaniałą atmosferę radosnej zabawy, życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym i serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

W bibliotece zawsze czekają na Was piękne książki, sympatyczne pacynki i koń na biegunach.

Od września br. w konstantynowskiej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży odbywać się będą zabawowe zajęcia dla przedszkolaków oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych.

Wkrótce przedstawimy tematy i scenariusze nowych zajęć i spotkań bibliotecznych.

W cyklu 13 wakacyjnych zajęć  bibliotecznych dla dzieci, uczestniczyło 201 osób.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniego spotkania, w dniu 28 sierpnia 2019 r.